Bezpłatny kurs

Od Chaosu do Kontroli: jak uporządkować proces terapeutyczny aby był optymalnie efektywny i rzeczywiście eliminował problemy klienta?

Zobacz jak wygląda cały proces, gdy jedynie zmienisz perspektywe!

W 5 dni i 5 modułów poprowadzę Cię drogą, która zajęła mi 15 lat.
Otrzymaj solidną wiedzę, opartą na doświadczeniu.

Bezpłatny kurs Od Chaosu do Kontroli

Co otrzymasz?

Kurs jest dostępny na naszej platformie szkoleniowej. Otrzymasz natychmiastowy BEZPŁATNY dostęp.

  • Moduł 1: W co wierzymy: realia psychoterapeuty: Porozmawiajmy o siedmiu przekonaniach i narracjach, które bardzo komplikują nam życie zawodowe. Pokażę Ci, skąd pochodzi chaos w procesie terapeutycznym i jak znaleźć efektywne rozwiązania.
  • Moduł 2: Podstawa procesu terapeutycznego. Na czym się opieramy? Zapoznasz się ze strukturą, na której opiera się cały system procesu terapeutycznego, aby uporządkować ten wielki chaos
  • Moduł 3: Strategii pracy z klientem Zobaczysz, jak działa cały system i jakie strategii zastosować, aby proces terapeutyczny z każdym klientem i za każdym razem przebiegał tak samo skutecznie
  • Moduł 4: Weź i zrób Otrzymasz praktyczną instrukcję, którą od razu możesz zastosować w pracy z klientem. Zobaczysz, jak jakościowo zmieni się sterowanie procesem terapeutycznym po zastosowaniu tego elementu.
  • Moduł 5: Jak działa system Zrozumiesz, jak uporządkować informacje w taki sposób, aby każda literka pracowała dla Ciebie i Twojego klienta

Co powiedzieli użytkownicy?

Oho! Nigdy nie rozpatrywałam pracy z klientem w takim ujęciu. Struktura jest tak logiczna, że od razu ustala ramy i wyznacza kierunek procesu. Wielki szacunek.
Beata K.

Dziękuję serdecznie. Na początku byłem sceptyczny, brzmiało to niezwykle, ale mnie zaintrygowało. Muszę przyznać, że to rewolucyjny punkt widzenia. Spróbowałem użyć protokołu i nie do wiary, jakbym założył okulary. Dziękuję.
Mikołaj T.

Wow! Wyobrażam sobie, jak może wyglądać praca z klientem, jeśli już po zastosowaniu jednej instrukcji osiągnęłam taki efekt. To jest prawie to, czego mi cały czas brakowało w pracy z klientem – logiki, struktury i porządku.
Zofia D.

Kto prowadzi kurs

Autorka innowacyjnej metody Consonance Therapy oraz autorka programu zawodowego „Metoda Consonance Therapy: kompletny system skutecznej pracy z klientem” Svitlana Lipinska Svitlana Lipinska jest magistrem psychologii, certyfikowaną traumaterapeutką, superwizorką oraz trenerką edukacyjną. Jest ekspertką w dziedzinie psychologii ciała, certyfikowaną także w metodach zorientowanych na pracę z ciałem, tańcem i ruchem. Ma doświadczenie w psychologii od 1994 roku, a w pracy pedagogicznej od 1985 roku. Od 2006 roku edukuje psychoterapeutów, a od 2020 roku wyłącznie w metodzie Consonance. Jest członkiem Ukraińskiego i Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów EMDR.

Przez 30 lat Svitlana Lipinska szukała odpowiedzi na pytania: jak pomóc klientowi rozwiązać problem raz na zawsze, uczynić proces łagodnym dla klienta oraz jak uporządkować proces terapeutyczny, aby świadomie nim sterować, rozumieć, kiedy i co robić. I udało jej się to! Więcej o autorce oraz metodzie dowiesz się na stronie „Kim jesteśmy”.

Zobacz jak może wyglądać cały proces, gdy jedynie zmienisz skrót perspektywiczny!

W 5 dni i 5 modułów poprowadzę Cię drogą, która zajęła mi 15 lat.
Otrzymaj solidną wiedzę opartą na doświadczeniu.

Bezpłatny kurs Od Chaosu do Kontroli