Bezpłatny kurs Od Chaosu do Kontroli

Jak uporządkować proces terapeutyczny aby był logiczny, sterowany, przewidywalny, optymalizował zasoby i rzeczywiście eliminował problemy klienta?

Witaj na bezpłatnym kursie “Od chaosu do kontroli” na którym krok po kroku poznasz jak uporządkować proces terapeutyczny, aby był optymalnie skuteczny i rzeczywiście eliminował problemy klienta. Kurs jest podzielony na 5 modułów.

Pokaże Ci skąd pochodzi ten chaos w procesie terapeutycznym i jak pozyskasz efektywne rozwiązania.

Moduł 1: Skąd bierze się chaos w procesie terapeutycznym?

Praca domowa

  • Zastanów się, którą narracją najmocniej hołdujesz, w jakie przekonanie wierzysz i czy one Ci służą?
  • Wypisz je, pomyśl, czy Cię wspiera i podejmij decyzję, czy chcesz w nią nadaj wierzyć.

Zapoznasz się ze strukturą, na której opiera się cały system procesu terapeutycznego, żeby uporządkować ten wielki Chaos

Moduł 2: Podstawa procesu terapeutycznego. Na co się opieramy?

Praca domowa

  • Podejmij próbę określenia w prowadzeniu procesu przez pryzmat DLACZEGO? KIEDY? CO? Pomyśl, czy podzielasz ideę, że celem terapii powinno być gwarantowane wyeliminowanie problemu w życiu klienta, a proces terapeutyczny musi jedynie obsługiwać ten cel?
  • Spróbuj przeanalizować swoją pracę z klientem lub edukację, czy masz odpowiedzi na te pytania. Zapisz sobie, co myślisz czy potrzebujesz struktury?

Na następnym module porozmawiamy o strategiach. Będziesz wiedzieć jak poruszać się w tej strukturze, jak zawsze osiągniesz cel i zrozumiesz jak zoptymalizować swoje i klienta zasoby.