Bezpłatny kurs Od Chaosu do Kontroli

Jak uporządkować proces terapeutyczny aby był logiczny, sterowany, przewidywalny, optymalizował zasoby i rzeczywiście eliminował problemy klienta?

Witaj na bezpłatnym kursie “Od chaosu do kontroli” na którym krok po kroku poznasz jak uporządkować proces terapeutyczny, aby był optymalnie skuteczny i rzeczywiście eliminował problemy klienta. Kurs jest podzielony na 5 modułów. Dzisiaj masz pierwszy odcinek.

Codziennie otrzymasz na maila kolejny moduł do obejrzenia i przemyślenia.

Modul 1. Skąd bierze się chaos w procesie terapeutycznym?

Pokaże Ci skąd pochodzi ten chaos w procesie terapeutycznym i jak pozyskasz efektywne rozwiązania.

Moduł 1: Skąd bierze się chaos w procesie terapeutycznym?

Praca domowa

  • Spójrz na proces terapeutyczny z takiej perspektywy i  przeanalizuj przyczyny chaosu w procesie terapeutycznym. Zastanów się, w którym momencie każda z przyczyn pojawia się i jak się czujesz.
  • Wypisz je, pomyśl, czy Cię wspiera i podejmij decyzję, czy chcesz w nią nadaj wierzyć.

W ciągu kolejnych kilku dni będziesz otrzymywać od nas maile z kolejnymi modułami kursu. Moduły na platformie szkoleniowej będą otwierały się po jednym dziennie.

Już jutro otrzymasz dostęp do Modułu 2. Porozmawiamy o tym, jaki trzeba ustalić cel i o strukturze, na którą, jeśli się oprzesz, proces terapeutyczny z każdym klientem na każdej sesji i w ogóle będzie zarządzany, konsekwentny, przewidywalny i skuteczny zarówno dla klienta, jak i terapeuty.