„To moja najlepsza inwestycją w swoją edukację i rozwój…” – opinie o metodzie

Teraz prawie nie biorę klientów do pracy, ale z przyjemnością i dumą  polecam najlepszych uczniów. Oto historia sukcesu i opinia naszej absolwentki kursu.

️Natalia Kuchtina ciągle się uczyła w poszukiwaniu idealnej kombinacji metod, żeby pomóc swoim klientom. Bała się zaszkodzić, bo nie zawsze potrafiła z rozproszonej wiedzy skombinować potrzebną. Kierowała nią nie tylko żądza wiedzy a tylko chęć przełożenia jej na praktykę. Cieszę się, że zaufała intuicji i znalazła w metodzie Consonance Therapy to, czego szukała – systemu, praktycznej wiedzy i możliwości doprowadzenia klienta do celu.

Oto co napisała sama Natalia, gdy zapytałam, czy nauka jej pomogła:

„Z pewnością mogę stwierdzić, że najlepszą inwestycją w swoją edukację i rozwój była nauka i opanowanie metody Consonance Therapy.

Przed przystąpieniem do projektu miałam już dyplom psychologa. Wiedzę teoretyczną zdobyłam w dobrym zakresie, ale praktycznej było bardzo mało. Uczyłam się podejścia gesztalt i ukończyłam podstawowy kurs psychologii analitycznej, otrzymałam kilka różnych specjalizacji. Miałam za sobą kilka edukacyjnych projektów, intensywnych kursów аle w głowie wszystkie wiadomości mieszały się. Nie było struktury, klarownego rozwiązania ani pojęcia co i jak robić.

Nie rozumiałam, od czego zacząć, bałam się zaszkodzić swoim klientom, często czułam się jak samozwaniec. Stresowałam się przed każdą sesją, nie miałam wiedzy na temat tego jak pracować z traumami. Z własnego doświadczenia wiedziałam, że werbalne metody nie wystarczą, ważne jest umieć pracować z ciałem.

Zaczęłam szukać metod, które by mi pomogły. I przypadkowo natknęłam się na informację o nowej metodzie, która obiecywała odpowiedzieć na moje pytania. Zaufałam intuicji – i nie pomyliłam się!

Już podczas nauki metody Consonance Therapy jakość mojej pracy znacznie się poprawiła. Pojawiła się struktura, jasny plan dokąd i jak iść, co i w jakiej kolejności robić. Stałam się znacznie pewniejsza siebie i spokojniejsza, zaczęłam rozumieć różnicę między doradztwem a terapią.

Teraz uczę klientów bezpiecznego wyrażania emocji, pracuję na wszystkich poziomach percepcji, aktywnie korzystam z protokołów przy pracy z traumami.

Chciałabym zaznaczyć, że w ostatnim czasie moja praktyka znacznie się rozszerzyła. W tej chwili nie mam wolnych okienek i pojawiła się lista oczekujących na wizytę. Nie reklamuję się nigdzie aktywnie, to wszystko efekt „poczty pantoflowej”. Klientom podoba się praca ze mną, widzą rezultaty i polecają mnie swoim bliskim.

Proces nauki jest bardzo wygodny i nowoczesny. Jest osobisty gabinet z dostępem do wszystkich materiałów i nagrań w dowolnym czasie i to przez trzy lata. Często jeżeli Ci i dadzą dostęp, to na krótki termin. Bardzo wysoki poziom techniczny! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. Niezwykły komfort. Zwykle musiałam pisać lewą piętą na kolanach…

Svitlana jest wspaniałą nauczycielką, bardzo dobrze znającą się na swoim fachu. Zawsze życzliwa, aktywna, hojna, zaangażowana. Wszystko ma dokładnie poukładane i dba o najdrobniejsze szczegóły. Czysta przyjemność i radość z nauki”.

Historia Natalii przypomina mi, że wszystkie moje starania nie poszły na marne – lata praktyki, wysiłki, wkład w stworzenie metody Consonance Therapy oraz kursu System pracy z klientem w metodzie Consonace Therapy”. Czeszę się że mogę pomóc swoim uczniom dzięki tej wiedzy, a oni  swoim klientom. Razem jesteśmy w stanie uczynić ten świat trochę lepszym i wolniejszym od bólu i traum.

Opinię Natalii i innych studentów, a także więcej o metodzie i kursie znajdziesz na stronie kursu.