Aby psychoterapia była jeszcze skuteczniejsza…

Badanie w celu uzyskania zrozumienia poziomu satysfakcji psychoterapeutów z wykonywania zawodu

Badanie jest prowadzone w ramach projektu „O psychoterapii otwarcie…”

  • Tylko 5 minut zajmie Ci wypełnienie ankiety
  • Dostaniesz jego wyniki

Psychoterapia to niełatwa profesja. Kochamy nasz zawód i to, co robimy. Poświęcamy się pracy i jesteśmy bardzo zaangażowani w pomoc naszym klientom. Jednak czasami potrzebujemy otwartej rozmowy o sobie, o tych aspektach, o których nie mówimy na zewnątrz, z którymi zostajemy sami.

Nazywam się Svitlana Lipinska, jestem inicjatorką tego projektu, psychoterapeutką traumy, superwizorką i trenerką edukacyjną oraz autorką innowacyjnej metody Consonance Therapy. W zawodzie pracuję już od 30 lat.

Projekt „O psychoterapii otwarcie…”, – to wirtualna przestrzeń, gdzie będziemy w różny sposób (ankieta jeden z nich), otwarcie rozmawiać o tym, jak się czasami czujemy, z czym sobie nie do końca radzimy, co nas frustruje i czego potrzebujemy w pracy z klientami.

Twoje szczere odpowiedzi w tej ankiecie pomogą nam zrozumieć poziom satysfakcji terapeutów z wykonywania zawodu, zdefiniować nasze punkty rozwoju w zawodzie, dobrać odpowiednią formułę i tematy.

Nie identyfikujemy osób na podstawie maila ani imienia.

Ankieta dla terapeutów

Instrukcja do wypełnienia ankiety:

Wypełnienie ankiety zajmie Ci  4-5 minut. 
Żeby uprościć wypełnienie większość pytań podane w formie  zamkniętej. Zawierają one kilka opcji odpowiedzi, wybierz najbardziej pasującą dla Ciebie, a w niektórych nawet kilka wariantów. Jeśli żaden nie pasuje, wybierz {inne} i wpisz swoją odpowiedź. Ostatnich kilka pytań jest w formie otwartej, żebyś mógł/mogła podzielić się swoim zdaniem w dowolnej formie.Dziękujemy, doceniamy Twoje odpowiedzi

Oto 10 kolejnych pytań (w sumie będzie ich 27)
  


0
  • 0-2 nie jestem zadowolona/y: jakość życia klientów długo się nie zmienia na lepsze
  • 3-7 czasami zadowolona, czasami nie: postęp jest, jednak zbyt wolny, a cały problem długo nie ustępuje-()
  • 8-10 jestem zadowolona/y: jakość życia klientów szybko się poprawia, a ja tracę jedynie niezbędne zasoby -)))

Dziękujemy, i ostatnie 7 pytań:

 


Serdecznie dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Jeśli zostawiłeś/łaś swój e-mail, dostaniesz wyniki i analizę tego badania. Będziesz mógł/mogła zobaczyć, jakie aspekty są wyzwaniem dla innych terapeutów i psychoterapeutów, co ich frustruje i z czym mają trudności.

Zobaczysz, że nie jesteś sam/sama.

Pozdrawiam,

Svitlana Lipinska