Aby psychoterapia była jeszcze skuteczniejsza…

Badanie w celu uzyskania zrozumienia poziomu satysfakcji z rezultatów terapii dla osób, korzystających z usług psychologicznych i psychoterapeutycznych

Badanie jest prowadzone w ramach projektu „O psychoterapii otwarcie…”

  • Wypełnienie ankiety zajmie Państwu prawie kilka minut.
  • Dostaniesz ebook Krótki poradnik: Jak Wybrać Psychoterapeutę

Witaj serdecznie. Chcielibyśmy podziękować Państwu za udział w badaniu. 

Po co stworzyliśmy tę ankietę?

Prowadzimy badanie w różnych krajach w ramach projektu „O psychoterapii otwarcie…”. Celem badania jest zrozumienie, jaki jest prawdziwy obraz sytuacji w jakim stopniu ludzie, korzystający z usług psychologicznych i psychoterapeutycznych są zadowoleni/niezadowoleni rezultatami terapii, a terapeuci z wykonywania zawodu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Consonance Therapy Institute, edukujemy terapeutów w innowacyjnej metodzie Consonance Therapy. Svitlana Lipinska jest autorką tej metody i inicjatorką projektu „O psychoterapii otwarcie…”. Jest magistrem psychologii, certyfikowanym terapeutą traumy, superwizorem i trenerem edukacyjnym. Ma 30-letnie doświadczenie zawodowe. Jest członkinią Polskiego stowarzyszenia terapeutów traumy.

Jako wyraz wdzięczności za Państwa czas i opinię, jeśli Pan/Pani chce, prosimy zaznaczyć, wyślemy ” Jak sprawdzić skuteczność psychoterapii? Krótki poradnik dla osób, korzystających z usług psychologicznych”

Ankieta dla klienta

Instrukcja do wypełnienia ankiety:

Nieważne jest, jaką metodą była lub jest prowadzona Państwa terapia/doradztwo psychologiczne, ważne jest, na ile była skuteczna w wyeliminowaniu problemu, z którym Państwo zwrócili się o pomoc.

Żeby uprościć wypełnienie większość pytań podane w formie  zamkniętej. Zawierają one kilka opcji odpowiedzi, wybierz najbardziej pasującą dla Ciebie, a w niektórych nawet kilka wariantów. Jeśli żaden nie pasuje, wybierz {inne} i wpisz swoją odpowiedź. Ostatnich kilka pytań jest w formie otwartej, żebyś mógł/mogła podzielić się swoim zdaniem w dowolnej formie.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu  4-5 minut.
0
0
0

Serdecznie dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Jako wyraz naszej wdzięczność za pomoc w badaniu, przygotowaliśmy dla Pana/Pani e-book "Krótki Poradnik: Jak sprawdzić skuteczność  psychoterapii?" od Consonance Therapy Institute. Żeby mogliście Państwo go otrzymać, prosimy o podaniu maila. 

Ten Przewodnik pomoże Panu/Pani zrozumieć na co zwracać uwagę w wyborze terapeuty lub w procesie terapii, który trwa teraz, żebyście Państwo zawsze byli w bezpieczeństwie emocjonalnym i optymalizowaliście swoje zasoby.

Pozdrawiam,
Svitlana Lipinska