Dzień dobry, Kolego/Koleżanko! 

Chcę serdecznie Ci podziękować za udział w badaniu wewnętrznym, prowadzonym przez Consonance Therapy Institute w celu uzyskania zrozumienia poziomu satysfakcji terapeutów i psychoterapeutów z wykonywania zawodu. 

Nazywam się Svitlana Lipinska, jestem psychoterapeutką, superwizorką i trenerką edukacyjną, autorką innowacyjnej metody Consonance Therapy. W zawodzie jestem już od 30 lat.

Psychoterapia to niełatwa profesja. Kochamy nasz zawód i to, co robimy, poświęcamy się w pracy i jesteśmy bardzo zaangażowani w pomoc naszym klientom. Jednak czasami potrzebujemy otwartej rozmowy o sobie, o tych aspektach, o których nie mówimy na zewnątrz, z którymi zostajemy sami. 

Dlatego przygotowujemy dla nas specjalną przestrzeń w ramach projektu CTI „O psychoterapii otwarcie” . Tworzymy wirtualne miejsce, w którym niczego nie będziemy traktowali jako tabu, w którym będziemy otwarcie rozmawiać o tym, jak czasami się czujemy, z czym sobie nie do końca radzimy, co nas frustruje. Twoje odpowiedzi w tej ankiecie pomogą mi/nam w dobraniu odpowiedniej dla nas formuły i tematów.

W nagrodę za udział w tym badaniu dostaniesz jego wyniki na adres mailowy. Nie identyfikujemy osoby za mailem i po imieniu.

Pomogą Ci one zobaczyć,  jakie aspekty są wyzwaniem dla innych terapeutów/psychoterapeutów, co ich frustruje, z czym nie radzą sobie tak dobrze jak chcieliby. Zobaczysz, że nie jesteś sam/a.

Ankieta Glówna

Instrukcja do wypełnienia ankiety:

Ankieta zawiera 26 punktów. Czas wypełnienia  4-5 minut. 
Żeby wypełnienie nie zabrało Ci dużo czasu, zbudowaliśmy większość pytań w formie  zamkniętej. Zawierają one kilka wariantów odpowiedzi, wybierz najbardziej pasującą dla Ciebie, a w niektórych nawet kilka wariantów. Jeśli żaden nie pasuje, wybierz {inne} i wpisz swoją odpowiedź. Ostatnich kilka pytań jest w formie otwartej, żebyś mógł/mogła podzielić się swoim zdaniem w dowolnej formie. 
 


Dziękujemy, doceniamy Twoje odpowiedzi

Oto 10 kolejnych pytań (w sumie będzie ich 26)
  


0
  • 0-2 nie jestem zadowolona/y: jakość życia klientów długo się nie zmienia na lepsze
  • 3-7 czasami zadowolona, czasami nie: postęp jest, jednak zbyt wolny, a cały problem długo nie ustępuje-()
  • 8-10 jestem zadowolona/y: jakość życia klientów szybko się poprawia, a ja tracę jedynie niezbędne zasoby -)))

Dziękujemy, i ostatnie 6 pytań: